Op 12 september organiseren we onze jaarlijkse Kennisdag in Eindhoven. Voor mensen met DFNA9 in België is er daarnaast een speciale bijeenkomst: op zaterdag 30 mei 2026 organiseren vzw De negende van… en vzw Essensie samen een DFNA9 Familie Infodag in Tessenderlo-Ham (B).
Het wordt een middag in het teken van ontmoeting, kennis en samenwerking. Of je nu zelf DFNA9 hebt, familielid bent of je betrokken voelt bij het onderwerp, je bent van harte welkom.
Prof. Vincent Van Rompaey en prof. Paul Van de Heyning bespreken de nieuwste ontwikkelingen rond DFNA9 en kijken terug op wat we samen al hebben bereikt en kijken vooruit naar de stappen die nog nodig zijn om DFNA9 te stoppen.
De middag biedt ruimte voor nieuwe inzichten, persoonlijke verhalen en gesprekken met lotgenoten.
Deelname is gratis, maar we vragen je wel om je vooraf in te schrijven. Meer informatie over het programma en inschrijven vind je via deze link.
P.S. Kom je uit Nederland? Dan ben je uiteraard ook welkom. Deze bijeenkomst is wel vooral bedoeld voor mensen uit België.
Praktische info
- Wanneer?
Zaterdag 30 mei 2026 van 13u tot 17u30. - Waar?
Buurthuis Genendijk
Kerkstraat
3945 Tessenderlo-Ham
Agenda
13u00 Verwelkoming
13u30 Welkomstwoord
13u45 Presentatie
- prof. Vincent Van Rompaey (UZA)
Van binnenoor tot hersenen. - prof. Paul Van de Heyning (UZA)
Hoe het slakkenhuis in zijn geheel te benutten bij CI
15u00 Voorstelling van onze patiëntenorganisatie ‘De negende van…’ door Heidi Duts
15u30 Pauze met koffie & taart
16u00 Voorstelling vzw Essensie door Kris Noels
16u20 Ervaringsverhalen:
- Tom Beutels over evenwicht
- Pieter Schuer over zijn traject met hoorapparaten
- Eddy Schuer over oogproblematiek
- Els De Hondt over CI traject
17u00 Afsluitende Q&A
17u15 Receptie met De negende van…r & hapje
